Ettevõtest

Hoole ja armastusega valitud tooted

Juba 1997. aastal tegevust alustanud Wordline OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tarnis algusaastatel erinevatele toiduainetööstustele ja pakendajatele tangaineid. Kuus aastat hiljem hakkasime tegelema pakendamisega, milleks ostsime pakkeseadme. Samal aastal tõime turule ka tuntud kaubamärgi BALTIX, mis on tarbija teadvuses edukalt koha leidnud.

Täna varustame nii HoReCa sektorit kui ka toiduainetööstuseid Eestis ja välismaal, lisaks on meie klientideks kohalikud ning Soome ja Läti kaubandusketid. Meie põhitegevuseks on jäänud senimaani tangainete import, eksport ja pakendamine ning magusasõpradele mõeldes pakume ka erinevaid muffineid, keekse ja teisi maiustusi.

2018. aastal ostsime juurde täisautomaatse pakkeliini, millega saame pakkuda moodsamaid pakendeid, mis kasutavad ka vähem pakkematerjali. See on osa meie loodussõbralikumast lähenemisest, mida toetab ka koostöö pakendite taaskasutust edendava ettevõttega TVO, kellega töötleme kõik pakkematerjalid vähemalt viis korda ümber. Lisaks toodame kõik pakendid vanapaberist, et saata need hiljem samuti taaskasutusse. Ühes tublide töötajate, tervislike eluviiside ja tarbijate rahuloluga väärtustame ka puhast keskkonda, sest kui hoida loodust, hoiab loodu ka meid.

EU

Euroopa Liit
Euroopa struktuutija
investeerimisfondid

EE

Eesti
tuleviku heaks